Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van erre megoldás?

Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy játék..És halászni kell benne persze nem eza fő lényege de igyis lehet pénzt szerezni.. a lényeg hogy úgykell halászni hogy a C gombot kell gyorsan nyomni.. Van olyan program vagy akármi ami folyamatosan nyomkodná nekem azta betüt amit beállítok egy megadott idönként?

Már láttam olyat hogy azta 3 ledet villogtatta.. ahhoz hasonlóra gondolok..



2013. jan. 5. 19:39
 1/2 cathilina ***** válasza:
Írhatsz rá scriptet, de az utolsó mondatodból ítélve nem biztos, hogy menne neked...
2013. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Heh , valóban nem :DD De találtam scriptet.. Működik meg minden :)


Csak van vele egy baj.. hogy ha sokáig úgyhagyom hogy elindítom és nyomkodja a C-t akkor elállít vmit a gépen és akármilyen betüt nyomok előhoz egy mappát..

Pl f= kereső t= sajátgép azthiszem.. ez nem fontos de érted..


Tehát kéne egy olyan ki be kapcsoló Gombot hozzá írni.. Mert így folyamatosan megy ha elindítom..


Itt a script


While 1


Send("c")

sleep(50) ; 10 millisec


Wend



Ezt kéne mondjuk az F12 re állítani hogy ki be kapcsolja előre köszönöm ha valakinek sikerül!

2013. jan. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!