Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan és kik lophatnak a postán?

Hogyan és kik lophatnak a postán?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért,kezdő postás vagy?Adjunk hozzá tippeket?
2013. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dehogyis!:D

Csak annyiszor olvasom itt is, és egyre több helyen, h a postások lopnak, de nem értem, h erre hogy lehet lehetőségük!

Úgy gondolom, ha a kézbesítő lopna, az könnyen kideríthető lenne, ezért nekik nem éri meg. Az elosztóban meg gondolom (én naiv,de nem tudom, h működnek a dolgok a postán!) van kamera v vmi, mert ha nem így lenne, akkor minden 2. levelet, csomagot kibontogatnák, nem?

2013. jan. 6. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Postán dolgozom és egyáltalán nem jellemző a lopás (akármennyien írják itt).15 év alatt eddig csak egyetlen tolvaj kézbesítőnk volt,de őt lebuktatták egy "csalilevéllel",másnap reggel felállították hogy viszlát,többet ne gyere...szerintem nem éri meg senkinek sem az állását kockáztatni pár bugyiért meg gyerekjátékért-az értékbiztosítással feladott dolgokat meg kézről-kézre adják,rögtön ki lehet mutatni ha valahol 'elvész',szóval nagy értékű dolgokat nem tud ellopni senki.

De a kérdésedre a válasz:ha a kézbesítő reggel elhagyja az aznapi anyaggal a postát senki sem tudja már ellenőrizni hogy hova kézbesíti a nem tértis leveleket,szerintem a legtöbb levél nem azért tűnik el mert ellopja a kézbesítő hanem rossz címre kézbesíti (pl. ahol nincs kitéve sem név sem házszám ott találja ki hogy ki lakik).Sok ember meg gondolom úgy van vele hogy biztos ajándék...úgysem nekem lesz belőle gondom,megtartom-tisztelet a kivételnek...

2013. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!