Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy hogy?

Voltatok már úgy hogy?

Figyelt kérdés
Annyira valóságosat álmodtatok, hogy nem is tudjátok kifejezni, hogy mennyire az volt? Vannak visszatérő álmaitok? Vagy olyan álmotok ami igazából csak egy érzés? Van úgy hogy nem tudjátok elmagyarázni hogy mit álmodtatok, pedig tudjátok? Miről szoktatok álmodni? Miről szólnak a rémálmaitok? Melyek a legélvezetesebb álmaitok? Milyen sűrűn álmodtok? Mindent elolvasok
2013. jan. 6. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem néha tök érdekes álmaim vannak csak mindig elfelejtem :S
2013. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszatérő álmaim ugyan nincsenek, de van egy visszatérő szereplője az álmaimnak, ha vele álmodom, akkor arra mindig emlékszem, ha nem is az utolsó részletig, de egész jól. A többi álmomat rendszerint elfelejtem, rémálmaim nincsenek... egyáltalán.
2013. jan. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: Igen,volt már olyan többször is és hihetetlen szar volt amikor rájöttem hogy az csak álom volt


2: Szoktak lenni,de csak akkor ha ébredés után visszaalszok,tehát nincs olyan hogy álmodok valamit és 1 hét múlva ugyanaz az álom folytatódik,esetleg csak hasonló szituációk fordulnak elő


3: Ezt nem értem,kifejtenéd? :D


4: Igen,többször is


5: Sok mindenről,nem szeretnék erről egy regényt írni :D


6: Régen nem volt már rémálmom,de amikor voltak akkor arról szóltak hogy a saját anyám kivette a szemem,de már UFO is vette ki,a saját macskám a torkomnak esett,de voltak horror filmbe illő rémálmaim is.Egyszer volt egy álmom ami ugyan nem volt rémálom de NAGYON kellemetlen volt :S Valaki csikizett engem és szabályosan ÉREZTEM a csikizést :S Mondanom se kell csiklandós vagyok és akkor megse tudtam mozdulni.Akit fogtak már le és közben csikizték az tudja hogy milyen érzés :S :D


7: Na szerinted? :D


8: Szinte mindig,egyébként állítólag állandóan álmodunk csak bizonyos részére emlékszünk,vagy egyáltalán nem emlékszünk semmire


*9: Na és veled mi a helyzet? :D

2013. jan. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 3. kérdést nem igazán tudom kifejteni, de van egy példám: ez egy visszatérő álom; nem látok semmi de nem vak vagyok, szóval nincs is szükségem a látásra; nincsenek szereplői, csak én, de én is csak érzek; utoljára régen fordult elő, de most is pontosan feltudtam idézni; idáig mindent tökéletesen leírtam, de az "álom" lényegét nem tudom, csak két szót tudok mondani: szakadozik, tű.

Mire gondoltál azzal hogy "na szerinted?"? Ha bármi érdekel akkor inkább pontokba szedd össze, és írd le a kérdés számát. Mellesleg milyen nemű vagy?

2013. jan. 7. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!