Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a sima levél...

Mit tegyek, ha a sima levél eltűnt?

Figyelt kérdés

Utalt a vevő. Én szóltam neki, hogy a sima levélért nem tudok felelősséget vállalni. Végül nem kapta meg.... igazolni sem tudom, hogy feladtam. Ráadásul értékes dolgok voltak benne és kéri vissza a pénzét.

Mit tegyek? Ha visszaküldöm, az pedig nekem veszteség.



2013. jan. 8. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nemtom. Ha előre szóltál neki, és vállalta, akkor az ő felelőssége.

Nekem egyszer egy fémalkatrészt küldtek ütésálló (buborékos nylon) levélben, amiről a papírboríték félig le volt szakadva. Nagyon úgy tűnt, hogy valahol a postán szakították el, hogy megkuksolják, mi van benne, mert egy ilyen erős boríték nem szakad el magától, még ha dobálják, akkor sem. Aztán nyilván látták, hogy csak egy fémdarab, és végül megékezett. Pedig ha tudták volna, hogy 15eFt-ot ért...

A postán sajnos lopnak, ez köztudott.

2013. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megőrizni a nyugtát, azt minden esetben adnak. Nincs meg véletlenül?
2013. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is kaptam már gyanúsan szakadt borítékot....


Sajnos az ilyeneket még ott kidobom, esetleg, ha elsőbbségivel kérik akkor hozom el... :/


Fenyegetőzik itt, hogy feljelent.... könyörgöm ezért?????

2013. jan. 8. 12:59
 4/5 anonim válasza:
A bizonylat megőrzése fontos. Feljelenthet, de nem lesz belőle ügy. Hacsak nem üzletszerűen csinálod a vevők átverését :)
2013. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"retkes postásokat"


Miért használod ezt a rohadt "retkes postát", ha ennyire nem tetszik? Jó lenne ha nem általánosítanál, mert elég sértő... Én is postán dolgozom, sose loptam még egy 5 ft-os bélyeget sem. Én is mondhataám arra, aki lenyúlja a pénzem, hogy "retkes ügyfél".

2013. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!