Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 18. életévét betöltött diák...

A 18. életévét betöltött diák írhat magának igazolást, ha máshogy nem tudja megoldani, hogy igazolja a hiányzását?

Figyelt kérdés

Ha pl.: kollégista diák lennék, aki betöltötte a 18. életévét, akkor megírhatnám saját magamnak az igazolást, ha valami fontosabb dolog miatt hiányoztam órákról? Kíméljenek azok a válaszolók, akik azt hiszik, hogy lógni akarok.

A dolog JOGI oldala érdekel, nem a gyakorlati.

Köszönöm!



2013. jan. 8. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
te magadnak sehány évesen nem igazolhatsz semmit, legfeljebb nyilatkozatot teszel valamiről ... az igazolást mindig más állítja ki
2013. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha van még 'szülői' igazolásod, akkor írd meg. De ha pl. orvosi igazolást hamisítanál, azt ne tedd.
2013. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ja, és ha hamisítasz, akkor örülhetsz, ha csak kirúgnak a suliból. De nem tudom pontosan, milyen jogi következményei vannak.

2. voltam

2013. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hamisításról kérdeztem. nem tudom h honnan veszed..
2013. jan. 8. 16:34
 5/5 cameronmonaghanbabee válasza:
Az én középsulimban lehet. Vagyis barátnőm kérdezte igazgatóhelyettestől, hogy lehet e írni igazolást 18 felett és mondta, hogy igen..de nem ajánjla. (mármint lógásra)
2019. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!