Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátsággal kapcsolatos...

Barátsággal kapcsolatos kérdés, nem tudtam hova írni. Szeretném, ha elmondanátok a véleményeteket. Mit kellene tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A történetem a következő:

Van (vagy volt?) egy barátnőm, pontosabban a legjobb barátnőm, már 3 éve. Régebben is ismertük egymást, de akkor kerültünk ilyen közel. Naponta találkoztunk, rengeteg közös programunk volt, olyanok voltunk, mint a testvérek. Azt hiszem, akkor kezdődött a baj, amikor én összejöttem egy fiúval a szomszéd faluból. Volt, hogy a hétvégéket a fiúnál töltöttem, de hétközben, és néha hétvégén is, rengeteget voltam a barátnőmmel. Azután ő elkezdett egy másik lánnyal járni bulizni, amikor én nem voltam itthon, nevezzük a lányt E. - nek. Nem zavart, gondoltam, engem úgysem pótolhat számára senki, és igy is volt. Azóta már szakítottam a vidéki barátommal, mindig itthon vagyok, de a baráti körünkhöz (nagyon jól működő, két személyes) csatlakozott E. és a nővére. Nekem valami butaságon sikerült összevesznem a barátnőmmel, ez vagy egy hónapja történt, és azóta sem beszéltünk. Pedig régen vesztünk már össze nagyobb dolgokon is, de egy-két hét után mindig kibékültünk. Lehetséges, hogy most nincs rám szüksége az új barátok miatt? Tudom, hogy kereshetném, de nekem volt igazam, és így nehéz...



2013. jan. 9. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, kimaradt: 18/L
2013. jan. 9. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az kér hamarabb bocsánatot akiben nagyobb a szeretet. Ilyenkor nem lényeg, hogy kinek volt igaza... Egy ilyen barátságot nem lehet veszni hagyni! :D Ritka kincs az ilyen! Keresd meg és beszélj vele!
2013. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazad lehet... Csak félek a reakciójától. Sajnos ő is elég makacs, akár csak én. Ha mondjuk hűvösen viselkedne, vagy nem válaszolna, az nagyon rosszul esne. Bár ígz sem jobb.
2013. jan. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!