Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kikapcsolták az áramot nálam,...

Kikapcsolták az áramot nálam, mert elfelejtettem befizetni egy csekket! Mit tehetek ha a számla rendezés után,24 órával még mindig nem kapcsolták vissza?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogjak. A visszakapcaolast külön kell kérni es annak bizony díja is van.
2013. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy elfelejtett csekk miatt nem kapcsolnak, mert először jön egy pót-csekk, majd egy felszólítás, hogy ha nem rendezed x napon belül....


Hívd fel az Elműt és kérdezd meg, de a visszakapcsolásért is fizetni kell.

2013. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eonnál így van:


ha nem fizetsz be egy csekket határidőig kb 3 héten belül jön a felszólító.

ha továbbra sem fizetsz megint kb 3 hét és jön egy ajánlott levél amit szépen alá kell írnod hogy átvetted.ebben a levélben közlik a kikapcsolás varható idejét.


elég nehéz elfelejteni.......

2013. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném túlságosan részletezni,de dióhéjban,igen igazad van jött felszólítás meg minden ,de én nem fizettem be az október havi számlát,a novemberit és a decemberit igen és így nyugodt voltam!!De 25 éve tisztességesen fizetem a számlákat ,az mellett ,hogy két egyetemista gyereket egyedül nevelek,bolti eladói fizetésből,3 éve egyedül gondozom az altzheimeres édesanyámat,egyszer tévedek ,és ez van!Egy telefont nem érdemeltem volna meg ,hogy még mindig nincs rendben a számlám?Úgy látszik a tisztességes adófizetőkkel mindent megtehetnek!
2013. jan. 10. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
A számlákon szerepel az aktuális egyenleg is, nem nézted?
2013. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva annyi problémám van ,és olyan nehéz mindent egyedül intézni,és mindenhol helytállni,nem néztem...És még soha nem fordult elő velem ilyen:(Most először,de olyan megalázó volt a helyzet,az ÉMÁSZ-nál az ügyintéző hölgy olyan lekezelő volt velem ,mintha egy utolsó senki lennék....Minden hónapban sakkozok a csekkekkel,mert másképp nem tudom fenntartani a családomat egyedül!
2013. jan. 10. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a Tiéd!!! Sok ilyen anyukára lenne szükség mint te vagy, ez előfordul bárkivel sajnos.


És mit mondott az ügyintéző hölgy? Lesz áram?

2013. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szépen!!!Az emberek nincsenek vele tisztában ,hogy néha néhány kedves szó milyen nagy segítség!! Pedig ez semmibe nem kerül!!!Én soha nem kértem senkitől,se anyagi segítséget,sem pedig segélyt!Hála a jó Istennek megoldódott a helyzet!Ma este már tudunk fűteni,és nem kell gázon melegíteni a vizet!Köszönöm a kedves ,biztató szavakat!
2013. jan. 10. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:

:) Hát nem került tényleg semmibe! :)


És nagyon örülök, hogy megoldódott, sok sok erőt, egészséget és sokkal szebb éveket kívánok Nektek (és mindannyiunkak) erre az évre! :)

2013. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!