Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok egy barátomra...

Féltékeny vagyok egy barátomra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazábol ő egy fiú, és a legeslegjobb barátom, és énis neki, de van egy barátnőm akivel mostanában nagyon jóba lettek. Osztálytársak ... Nem az zavar, ha tetszik neki, hanem az hogy eléggé bírják egymást :(.. Félek hogy elveszítem, vagy nemtudom. egszerűen nem örülök neki hogy jóba vannak..nem mintha nem bíznék meg a srácban, de azért...
2008. jún. 1. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha tényleg jó barátod, akkor EGYÁLTALÁN nem sajnálod tőle a szerelmet.

HA iyen, akkor vele is, és a barátnődel is jó marad a kapcsolatod.

Véletlenül nem vagy szerelmes bele?

2008. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugy tünik nem értetted amit írtam. pont ezt mondom, hogy az nem zavarna h tetszenének egymásnak.. engem az zavar h barátok, és attol félek talán jobb barátja lesz mint én. egyátalán nem vagyok belé szerelmes.
2008. jún. 1. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban jó barátja vagy mindkettőnek, akkor az sem zavar, ha barátkoznak.

Lehet, hogy tudat alatt mégis van valami benned.

De, ha gondolod, beszéld meg mindkettővel. Azért barátaid, hogy tudjál beszélni is velük - nem?

2008. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de igaz.. megpróbálom , köszönöm a válaszokat
2008. jún. 1. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!