Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon el tudnám e hitetni a...

Vajon el tudnám e hitetni a főnökeimmel, hogy bizonyítani tudom azt, hogy sokat túlóráztam?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nemsokára véget ér több mint tíz éves munkaviszonyom a cégnél.Simán el tudom képzelni,hogy az elbocsátás mellett még az anyagi résszel is kiszúrnak velem.Ha azt mondanám nekik,hogy feljelentem őket amiért ingyen túlóráztattak, amit bizonyítani is tudok (persze valójában nem)lenne rá esély,hogy kifizessék a kb.200 túlórámat?Esetleg módszer is érdekelne ami másnál már bevált ilyen esetben.
2013. jan. 12. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgot akarsz kifizettetni amiért meg sem dolgoztál és bizonyítani sem tudod akkor esélytelen.

Amit tudsz tenni ,míg a cégnél vagy gyorsan menj el táppénzre ,ilyenkor a maradék szabidat is megkapod meg a táppénzt .

Én a helyeddel mással próbálkoznék.Biztos van valami amit nem szabályosan csinálnak.

2013. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A túlóra valós,nem csak kitaláció.Táppénzre pedig,hogyan mehetnék?Semmi bajom a szinlelés pedig nem hiszem,hogy menne.
2013. jan. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!