Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szervezi a nyugdíjas...

Ki szervezi a nyugdíjas búcsúztatót? A munkaadó, vagy pedig aki nyugdíjba megy?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz kérdés, és egyben feladat is!

Neked kell(ene) eldönteni, hogy Te akarod, vagy nem. Ha szerettek a munkatársaid,főnököd, lehet,hogy elvárják. Ha olyan "gazdag" a munkahelyed, akkor elbúcsúztathatnak ők is.

Én 1 éve mentem nyugdíjba, nem akartam búcsúzni, de nem úszhattam meg. A legnagyobb gond ezzel, hogy kit/kiket fogsz meghívni. A közvetlen munkatársaid/főnököd, vagy másokat is. A legtöbb probléma abból adódik,hogy valakik kifelejtesz. Nem szabad elfelejteni a búcsú anyagi oldalát sem. A létszámtól függően kell megszervezned a enni/innivalót. Egy kis pezsgő, üdítő, aprósütemény, szendvicsek.....sorolhatnám. Én túlzásba estem, mert nem akartam,hogy utólag "megszóljanak", így mindenből, de főleg a kajából (szendvicseket rendeltem)rengeteget vettem, persze elfogyott, mert mindenki vitt belőle haza is. Nagyon jól sikerült, de kihagytam volna. Megbeszélheted a munkatársaiddal,hogy te nem akarsz búcsúzkodni, csak szép csendben elmenni, de a reagálásból már észrevehető, hogy igénylik a "bulit", vagy nem. Ha kevés a pénzed, akkor megbeszélhetitek,hogy mindenki hoz valamit, és nem kérsz búcsúajándékot. A munkáltató manapság már nem rendez ilyen jellegű búcsúztatókat, de sosem lehet tudni. Gondold végig, hogy te mit szeretnél, mert ez csak rólad szól.

Nagyon jó egészséget kívánok a nyugdíjas éveidhez.

2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Nagyon hasznos volt!

Édesanyám megy nyugdíjba és azért kérdeztem, hogy ki szokta rendezni, mert Ő egy nagyon nagy cégnél dolgozik és gondoltam esetleg mi szervezzük meg ha nem a cég szokta.De akkor vszínű, hogy megrendezik neki.

Köszönöm a jókívánságokat hasonló jókat kívánok én is!

2013. jan. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!