Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy a nyilasok...

Azt hallottam, hogy a nyilasok útálatosak! Ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Saját tapasztalat szerint, sajnos igen... De ez nagyban függ az aszcendenstől is pl.
2008. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
30%
Én az vagyok, de szerintem nem vagyok az...szerintem.Akit nem kedvelek, csak azzal vagyok az. Viszont hisztis, az vagyok.
2008. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Nekem a pasim és a nővérem is nyilas és nagyon-nagyon szeretem őket! =) De vannak más nyilas barátaim is, őket is bírom.

Én szűz vagyok

2008. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Amíg nem köszönnek 'Heil Hitler'-rel, addig nincs nagy gond.

Egyébként komolyan gondolod, hogy csak 12 féle ember létezik a Földön? És egy hónapig ami ember születik, az mind teljesen egyforma? Utána meg 1 perc múlva már teljesen másféle?

2008. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Off: Kedves 4. válaszoló. Valaki nem attól utálatos, mert 'Heil Hitler'-rel köszön. Az már más kategória.

Kérdeésre: Szerintem nem önzőek. Inkább hiperaktívak. Meg nem mindekire illik a jegy szereinti jellemzés. Rám illik, tipikus Ikrek vagyok. Többen megmondták már Nekem.

De nem mindenkire illik, hiszen akkor csak 12 féle ember lenne a Földön.

2008. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Az aszcendens valoban erosen befolyasol. Anyam, legkedvesebb unokatesom es a legjobb 8 eves korom ota ismert baratnom nyilas. Ok tok normalisak - bar a b.nom es Anyam buszkelkedhet valami kulonleges hiszteriara valo hajlammal.

Ugyanakkor a ferjem huga aki ugyancsak nyilas, az egy hat hogy is mondjam...eleg erdekesen nem jo indulatu csak ha az erdeke diktalja ugy...valamiert mindig van megsertodni valoja es azzal masokat basztatni altalaban velt serelmei miatt es hat nehezen viseli ha valaki megmondja neki, ha nincs igaza.

En rak vagyok. Az aldott jo lelek aki mindenkivel igyekszik kijonni - es ez igy is van...a problemam a merleg aszcendensemben rejlik es az azzal egyutt jaro orokos donteskeptelenseggel.

Szoval akkor olyan 70:30 aranyban utalatosak a nyilasok...valoszinu.

2008. jún. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
ha már horoszkópot nézünk -háát a nyilasok őszinték,és sokszor bunkon fejezik ki magukat,meg ez egy makacs jegy...talán ez lehet utálatos.
2008. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

meg a 4dik válaszolónak a horoszkóp nem azt jelenti hogy csak 12 embertípus van!van ascedens is, meg hogy ki mit örökölt..

egy jegy nem teljesen illik valakire,csak néhány tulajdonság(ezt onnan tudom mert kiváncsiságból tanulmányoztam az embereket!) ezért is nem vagyunk egyformák !

2008. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

hát mi úgy tanultuk történelmen nem voltak kedvesek

asztrológiailag: EZ NEM ETTŐL FÜGG!! a napjegy nem szá,ít, hacsak a Nap nem egy hangsúlyos bolygó a születési képletben.

én nyilas Napú vagyok, és utálatos. de ismerek olyan nyilas napút, aki nem az.

2008. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Teljesen mindegy kinek milyen a horoszkópja, az alpján badarság megbélyegezni bárkit is.
2008. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!