Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Rák férfiak nehezen esnek...

A Rák férfiak nehezen esnek szerelembe?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem egy hím ráknál nem cél a szerelem mivel nem gondozza a kicsiket
2013. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon mókás vagy... HOROSZKÓP
2013. jan. 16. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint minden, ez is maximálisan emberfüggő. Ismerek olyan rákokat, férfit és nőt is, akikre abszolút nem jellemzőel a rák jellemvonások. Vadak, nem családcentrikusak, nem szerethetőek, és sajon, ők sem tudnak szeretni.

De van ellen példa is :) Mi mindketten rákok vagyunk a párommal, mondhatni a rák összes jó és rossz tulajdonságaival együtt. Tökéletes a harmónia, imádjuk egymást. Szeretem, s ő is szeret. Szinte a kezdetektől fogva szerelmesek vagyunk, és azóta nemhogy picit is elmúlt volna ez, hanem egyre erősebb. Valamikor ő lesz a férjem, csak ő még nem tud róla :D Ő a kezdetektől odaadó, dafigyel minden rezzenésemre, virágot kaptam az első randikra, főz nekem, ha kell, az ő csókja a legfinomabb és az ágyban is vele a legeslegjobb.


Neked kell látnod, hogy melyik kategóriába esik a te választottad. ha az első, jobb, ha nem pocsékolod az időd, ám ha a második, mindent bele! :)

2013. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, érzem hogy vonzódik hozzám. De olyan mintha önmagát fogná vissza.

Köszönöm mégegyszer a kommentet, és sok boldogságot nektek :)

2013. jan. 17. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nektek meg sok sikert! :)
2013. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!