Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miaz emberekvelemenye azokrol...

Miaz emberekvelemenye azokrol anokrol akikkozmetikusok, mukormoketpakolnak megpedikuroznek, fodraszok? Mi az emberek velemenye az ilyennokrol? Mert iskolat valtsak es szeretnek megbizonyosodni arrol htelleg lehuzhatom az eletem awcn vagy nemolyangaz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Eloszor is meg kell tanulni helyesen irni.


Aztan kedvesnek kell lenni es beszelgetni a vendeggel. Ha nem megy a kapcsolatteremtes idegenekkel vagy vendegekkel, akkor nem mennek vissza hozzad.

Ha elrontod amunkad, mert csak az erdekel, hogy akkor ott kifizet, akkor nemhogy nem megy vissza hozzad, de masnak is elmondja, hogy mit tettel vagy bunko vagy, es mas sem megy hozzad.


Ha ez megvan, akkor menj.

Ha egesz eletedben allni akarsz emberek feje felett, akkor menj. Vagy a labat matatni... Erettsegi kell, mert senki nem fog visszajarni hozzad, ha hot sotet vagy.

Ha erettsegid van, akkor van eselyed tovabbkepezni magad.

2013. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15 eves kulfoldon tanulo lany vagyok egesz eletemben joltanultam mindig otoseim voltak.de az iskola kulfoldon nem valami egyszeru dolog. egy eve vagyunk itt es bukasra allok mindenbol es ez mar eleve elveszi az egesz onbizalmam de nyugodtan mehetek csicskanak.(kozmetikus,fodrasz stb.) ..ha szeretnek. es azert irtam igy mert a laptopon csak è à ò betuk vannak a tobbi magyar betu furcsa modon nemkerult ra. es csak 250 karaktert lehet irni szoval kitoroltem a szokozoket es igy jott ki a fenti kerdes. de koszonom a valaszodat sokat segitettel.:)
2013. jan. 16. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!