Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam meg...

Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg, hogy én is jobban szeretném, ha költözne?

Figyelt kérdés
Az albérlőm mindig pasikat hoz fel, holott megmondtam neki, hogy előzetes kérdezés alapján nem hozhat fel senkit. Megszokta kérdezni, hogy most jönnek hozzá "tanulni" és én mondom, hogy oké, de nem gondoltam volna, hogy idegen pasi fog járkálni a mosdómban hajnali fél 1-kor. Már mondtam neki, hogy ez engem zavar, de most is van nála valaki... Viszont úgy alakult, hogy lenne neki egy másik lakás ajánlat ahova elköltözne (egy kedvezőbb) csak még nem tudja, hogy menjen-e mert ott egyedül lenne... Egyébként jó közöttünk a viszony meg nagyon rendes tiszta, de ezt nem tudom elviselni neki. Hogy mondjam meg neki, hogy én sem bánnám, hogy ha költözne, úgy, hogy ne sértsem meg?
2013. jan. 19. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:

tapintatosan es oszinten;))

(ez lehet, hogy tavol all toletek, de en valszeg kinyitnek egy uveg bort es leulnek vele beszelgetni es szepen felvezetnem, hogy nem banom, ha marad, de vegye figyelembe azt is hogy en nem feltetlenul banom, ha egy kis nyugi lesz korulottem, mert mostanaban sok volt a surges-forgas. kicsit mas emberek vagytok, ez nem feltetlenul baj, csak nem kelljen muszajnak lennie, hogy egyutt laktok)

2013. jan. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!