Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá őket?

Hogyan vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szeretnék egy tetoválást 16 múltam és nemtudom hogyan vegyem rá a szüleimet?! Eléggé szigorúak de azért annyira nem! Segítsetek lécci!!
2013. jan. 19. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk vezesd be finoman a dolgot... "nézzétek, milyen jó tetkó!" Mondogasd néha... Kérdezd meg őket, nekik mi a véleményük a dologról és gyakran végezz házimunkát. Végül pedig közöld velük, hogy szeretnél te is egyet. Mindig legyél nagyon aranyos...
2013. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mit szeretnél és mióta szeretnéd? Hidd el, nekem is van olyan tetkóm, amit már megbántam, és át lett ütve azóta, pedig nem 16 éves koromban készült( 20 évesen). Azóta ha szeretnék egy tetkót, várok kb 3-4 évet és ha még mindig szeretném, akkor csináltatom meg. Azóta egy tetkó sincs, amit megbántam volna. Egy életre rád kerül, jól gondold meg. Ha esetleg tiltanák is a szüleid, azt csak a te érdekedben teszik, hogy gondold meg jól.
2013. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy örökre szól de már legalább 3 éves koromba eldöntöttem,hogy márpedig nekem kell egy koi ponty tetkó!!! Elsősorban a Japán mániám miatt,másodsorban mert nagyon tetszik!
2013. jan. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!