Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cortez és Reni ugye együtt...

Cortez és Reni ugye együtt maradnak az SzJG-ben (8. )? Mert nem karom, hogy szakítsanak! Legalábbis Arnold miatt ne, őt nem bírom!

Figyelt kérdés
Ha tudtok valami infót, vagy meg tudtok nyugtatni akkor írjátok le, köszi

#könyv #regény #SzJG #Ifjúságiregények
2013. jan. 19. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudnánk infót? Ezt csak Laura és Lin tudja. De szerintem happy end lesz, hisze nem szeretne csalódást okozni a rajongóinak. De valószínűleg legalább 1-szer biztosan szakítani fognak. De sztem nem Arnold miatt. (őt én is utálom) De ez csak az én véleményem.
2013. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 19. 18:57
 3/12 anonim válasza:
En eloszor szerettem Arnoldot,de utanna egyre ellenszenvesebb lett.Biztos ,hogy happy end lesz a vege,ahogy az elottem iro mondta.Infot meg sajna nem lehet tudni,de majd kiderul minden marciusban.Lehet ,hogy fognak szakitani,de en nem hiszem.
2013. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szrintem együtt maradnak....csak próbáljanak meg nem együtt maradni;))
2013. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem együtt maradnak, mert ha szakítanának, és nem jönnének össze újra, egy egész ország lenne mély depresszióban. :D
2013. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. jan. 20. 19:43
 7/12 anonim válasza:
ki az a Lin?? sok helyen halottam de nem vágom..
2013. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Linda, a tesója :)
2013. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mcgalagony17 ***** válasza:
28%
Szerintem ha szakítanak nem Arnold miatt lesz, mert Reninek Arnold véleménye már nem fontos, és nem hiszem, hogy a 8. részben kibékülnének. Hacsak úgy nem, hogy Cortezt kiviszik a szülei Amerikába, Reni összezuhan, Arnold pedig megvigasztalja:D Tudom, ezzel a véleménnyel egyedül vagyok, de szerintem Arnold illene Renihez, és nem Cortez. Cortezben és Reniben semmi közös nincs. Ha Reni és Cortez szétmennek, az a gyanúm, hogy Viki miatt lesz:P
2013. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért remélem, hogy nem mennek szét :) köszi :)
2013. febr. 17. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!