Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idézeteket keresek? Szerintem...

Idézeteket keresek? Szerintem sokakkal történt már, hogy egy ember sokáig jelen volt az életében, de csak észrevétlenül, aztán véletlen megismerted, és fontos lett. És amikor visszaemlékeztél, akkor jöttél rá hogy végig ott volt?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki mindig ott volt, néha egymásra néztünk de nem tulajdonítottam neki jelentőséget.. Aztán véletlen folytán találkoztunk beszéltünk és nagyon jóban lettünk, és visszaemlékezve nagyon furcsa, hogy hogy tudtunk egymás mellett mindig csak egy szó nélkül elmenni..

Nem tudom mi lenne ha nem találkoztunk volna.. Akkor még mindig csak valahol körülöttem bolyongana..


Jó lenne valami ide illő idézet, köszönöm:)



2013. jan. 19. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
b*zdmeg ezzel van tele a facebook... nehogymár netalálj rá...
2013. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a sok idézetes oldal, amit olyan gyerekek csináltak, akik fel sem regisztrálhatnak facebookra, ráadásul értelmetlenségekkel van tele..

A normálisabb oldalakon meg pont ilyet nem mindig lehet találni.

De azért sok értelme volt a hozzászólásodnak, remélem most boldog vagy:)

2013. jan. 20. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindenféle van, és biztos vagyok benne, hogy találsz számodra megfelelőt! Keresgélj:

[link]

2013. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, bocsesz hogy aggressziv és hülye voltam azthittem hogy valami kis 10 éves hülye gyökér vagy aki keresi az értelmetlen "idézetek"-et... tényleg bocsi.
2013. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!