Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a CvCyclone nevü céggel? Megesett már valakivel, hogy tudta elérni öket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb egy hete felkerestek külföldi munka ügyben, kérték, hogy vegyem fel öket skype-on, meg is tettem. Akkor nem értek rà, nem tudtunk beszélni, csak annyi volt,h kértek egy önéletrajzot, amit el is küldtem. Utàna megbeszéltem velük egy idöpontot skype-os beszélgetésre ma délelött 10re, de nem voltak online, söt a skype jelük àtvàltozott szürkére amiben kérdöjel van, 2 telefonszàmon próbàltam elérni öket, de csak egy sípszó van...Szerintetek ez most mi??? Mondjak is le az egészröl?? Elég csalódott vagyok, föleg,h eddig neten csak pozitív véleményeket olvastam...csak velem történik ez meg?? :(

2013. jan. 21. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a mai napon volt Skypos interjum velük.Amikor kértem az illetőt hogy Ő is kapcsolja be a webkamerát,úgymond lekezelt élből és közölte hogy az nem fontos.Haha.Gyanús...Miután meghallotta hogy tényleg jól beszélek angolúl /folyékonyan mivel angol a párom/ közölte hogy számomra nincs munkalehetőség.Haha.és ők csak bizonyos kisvárosokba közvetitenek.haha.Ne dőljetek be ennek a bullshiter cégnek.Csak annak van takargatni valója akinek vaj van a füle mögött és van mit takargatni.Ezt a mondatot már az óvodában megtanúltuk.Én egyébként dolgoztam már többször is Angliában /tolmácsként is/ de kiváncsi voltam rájúk.
2014. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!