Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 Kaminó öntvény kandallóm...

Van 1 Kaminó öntvény kandallóm és tegnap leesett a vízszintesen elhelyezkedő samott tégla. Mivel és hogyan tudnám vissza rakni? Pirosra melegszik a cső hogyha enélkül használom, félek hogy kilyukad miközben alszom

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 18:36
 1/10 A kérdező kommentje:

Valaki meg tudná írni hogy hogyan és mivel rakjam vissza?

Előre is köszi a válaszokat!

2013. jan. 21. 18:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Melyik esett le?


[link]

2013. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen de már nagy nehezen megtaláltam a kandalló gyártójának elérhetőségét, talán onnan megtudom rendelni a pótolandó alkatrészt.

Egyébként a Samott tégla lángterelő idom-törött ketté valamint a felette elhelyezkedő légterelő öntvénynek mind 2 füle letörött

2013. jan. 22. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá ne rakd semmivel se vissza inkább szólj a szerviznek majd azok megcsinálják . Kérdezet itt mivel hogy rakd vissza lehet több kárt okozol és többe fog neked kerülni a leves mint a hús . Ha azt kérdezed hogy rakd vissza látszik nemértesz hozzá ha megvan a szerviz cime hivd ki őket.
2013. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A kandallót már darabokra szedtem megnéztem a pótolandó alkatrészeket és megrendeltem!

Megtaláltam a gyártót s annak címét és leadtam a rendelést.

Pár napon belül meg is érkezik

Mindenesetre köszi a tanácsot

2013. jan. 28. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincsmit
2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz volt szétszedni, kicserélni? Nekünk egy alsó tégla törött el. Mennyibe került a te alkatrészed? Érdemes házilag cserélni, vagy szerelőt hívjak?

2014. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utolsó kérdésre: szétszerelni könnyű. Fel kell készülni, rengeteg koromra. És egyúttal a szétégett tömítéseket is illik cserélni.
2015. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2015. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hello meg tudnád adni hogy hol lehet leadni a rendelést mert nekem is eltört benne 1-2 darab és pótolni szeretném előre is köszönöm
2016. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!