Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kész lehet már az okmányom...

Kész lehet már az okmányom attól, hogy még nem írtak üzenetet az okmányirodából?

Figyelt kérdés
Üzenetes értesítést kértem az okmányirodában ha kész az új személyink és útlevelünk a férjemmel. Mind ez októberben volt. Nem kaptam sms-t, decemberben hívtam őket utoljára akkor még nem volt kész. Azt mondták figyeljem az interneten az okmánykeresővel, hogy mikor van kész, de az még mindig azt írja, hogy nincs meg. Most hívtam őket és közölték, hogy az okmányiroda elköltözött. Megadtak egy másik számot,de azt meg nem veszi fel senki. Ilyenkor mi van? Október óta már legalább 3x el kellett volna készülnie szerintem. Kit hívjak fel? Vagy bemenjek személyesen a visegrádiba?

2013. jan. 22. 15:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!