Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Igazi" levelezőtársat keresek...

"Igazi" levelezőtársat keresek. Vagytok még, különc emberek, akik levelet küldenek e-mail helyett (egy ismeretlennek)? 18/L

Figyelt kérdés

Korombelivel(beliekkel) szívesen leveleznék.:)

Ha érdekel, írj, és beszélünk a részletekről :)


2013. jan. 22. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
e-mail nem jó? Arra jelentkeznék...
2013. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy bárkinek megérné a pénzt, hogyha ott az ingyenes e-mail, ami esetenként akár többet is mondhat...
2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem létezik még olyan ember, akinek nem minden a pénzen múlik. Legalábbis nagyon remélem. Azt meg, hogy az e-mail többet mond mint egy saját kézírású levél, vitatnám. :)
2013. jan. 22. 20:33
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én szívesen leveleznék veled, mert én is postai levelezőtársat keresek :) Lécci írj ide egy üzenetet és ott megadom a postacímem: koanbe116@gmail.com Köszi :)
2013. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint te, igazából a hangulat miatt szeretnék levelezni :) Ha még mindig keresel egy hasonlóan különc embert, írj nyugodtan. n.marti@t-online.hu 17/L
2013. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdezőt. Szerintem nagyon megvan a feelingje a kézzel írt leveleknek. Nem rég takarítottunk itthon (szüleimnél) és megtaláltuk az egyik tesóm leveleit. Ezer éves történet már, rég házas, szerintem már ezek létezésükről is elfeledkezett (egy másik lánnyal levelezett), de nem dobtuk ki. Ez olyan kis ártatlan emlék, kézzel fogható, nosztalgikus...Ezerszer személyesebb mint az email (és persze ezerszer lassúbb is, meg drágább is, igen).
2018. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!