Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak az idegesítő...

Mit csináljak az idegesítő padtársammal? (többi lent)

Figyelt kérdés

A suliban egy szőke fiú mellett ülök. Ez még nem is lenne baj, de az a fiú teljesen kikészít!

Mindig hoz tolltartót,az egész tele van ceruzával, tollal, de mindig az ÉN cuccaimat használja. Ha nem adok neki tollat, akkor el kezd szidni, hogy mi a franc miatt nem adok neki tollat, én hülyébb vagyok minden szőke nőnél. Végül mindig adok neki tollat, mert nagyon idegesít.

Nem rég eltörte a tollamat. Kölcsön adtam a radíromat, de széttrancsírozva kaptam vissza.

Mellesleg eltörte a kedvenc kulcstartómat. Nem rég MIATTA írtam egy kettes dolgozat... Föci témazárón mindig én súgok neki... Egyfolytában piszkál...

Legutóbb matekon a köbcenti átváltásokat vettük (vagy valami ilyesmit). Azt kéri, hogy segítsek neki, akkor én segítek. valami hülyeségeket makog, így én csinálom meg neki a feladatokat.

Egyszer azt álmodtam, hogy eltörte a fejhallgatómat, máskor meg azt, hogy összefirkálta a mangáimat.

A tanárnak sokszor szóltunk, hogy nem akarunk egymás mellett üéni, de a tanár azt mondta, hogy tökéletesen meg vagyunk így is, szal' nem lesz a ültetés.

Hogyan tudnám "megnevelni"? Vagy mit csináljak, hogy leszálljon rólam?



2013. jan. 22. 19:04
 1/3 anonim válasza:
100%

-Hagyj békén.

-Nem adok tollat, van neked is, használd azt.

-Nem írom meg helyetted a feladatokat, erőltesd meg magad egy kicsit.

-Nem adok radírt, legutóbb is tönkretetted.

-Ne játssz a kulcstartómmal.

-Majd szünetben elmagyarázom, most nekem is figyelnem kell.

-A szőke nős beszólásokra meg reagálj valami frappáns szőke fiús dologgal, ha már úgyis szőke.


Ne engedd neki, hogy felsőbbrendűnek érezze magát. Légy magabiztos, ne engedelmeskedj neki. Ha kell, veszekedj vele - persze csak ha neked van igazad.

Nem tudom, hány éves vagy, de nyugodtan megmondhatod az osztályfőnöködnek, hogy nem vagy HAJLANDÓ mellette ülni, ugyanis hátráltat a tanulásban, nem enged koncentrálni, tönkreteszi a dolgaidat. Tessék megoldani valahogy!

2013. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló leírta a lényeget!

Parancsolj neki!Ha beszól szólj vissza!Ha lássa,hogy engedsz neki és azt,hogy nem mersz beszólni neki vagy parancsolni,akkor látni fogja rajtad,hogy na ezt lehet szekálni és piszkálni fog,de ha pl. leordítot és az lesz végre amit akarsz akkor békén fog hagyni,mert tudni fogja,hogy megmondod a magadét és az lesz amit akarsz,és azt fogja gondolni :na inkább nem kérek tőle semmit,úgysem ad :)

2013. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 11 vagyok. Majd gondolkodok valami jó beszóláson. :D Mind a kettőtöknek ment a zöld kéz. :D
2013. jan. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!