Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AMO BT-nél (Orosháza) dolgozik...

Luxor kérdése:

AMO BT-nél (Orosháza) dolgozik valaki innen? Pénteken megyek hozzájuk állásmegbeszélésre, és érdekelne mit vallhatok be végzettségben, ugyanis itt takarítással foglalkoznak nekem pedig érettségim, középfokú nyelvvizsgám és egy középfokú szakmám van.

Figyelt kérdés

Hogy zajlik a felvétel?

Arra gondoltam, hogy csak az érettségit mondom a többit nem, nehogy amiatt ne vegyenek fel,hogy túlképzett vagyok, vagy ilyesmi. Nagyon szeretnék dolgozni és nekem a takarítás is megfelelne, csak legyen végre munkahelyem.


2013. jan. 22. 19:46
 1/3 anonim válasza:
Fillérekért dolgoztatnak, 300-380 ft-os órabérrel, napi bejelentéssel, középkori körülmények közt..... És megalázó, nulla emberi hozzáállással....
2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hm. Én is dolgoztam közel 8 évet a bt-nél, és teljesen más a véleményem, mint az előttem hozzászólónak. Teljesen megfelelőek voltak a körülmények, nyilván nem véletlenül működnek már évtizedek óta. A bérezés is korrekt volt. Valóban vannak elvárások, de ha normálisan dolgozol, akkor semmi gondod nem lehet.
2015. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze hogy nem. Csak nem jelent be, sumakol a penzzel, sporol a tisztitoszereken. Hiaba elso osztalyu a doboz, ha belul osszekutyult 100forintos mososzer van. Tipikus magyar kisvallalkozó...
2017. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!