Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvertek hogyan tudnék...

Megvertek hogyan tudnék visszavágni?

Figyelt kérdés
iskolában osztálytársam megvert mindenki ki röhögöt hogyan tudnék nyerni azt észrevettem hogy lökdösődésben ő nyer hogyan gyúrjak otthon bunyóra ? (nem akarom hogy megint megverjen és az a legnagyobb baj ha megütöm az osztályból a többi is nekem esik és 4-5-en vernek perelni nem tudok mert annyirna nem vernek meg csak olyanok hogy amikor a földön vagyok rugdosnak mit tegyek?

2013. jan. 22. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak az osztályodból erősebb barátot/barátokat akkor kevesebb lesz a kötözködés és ha mégis akkor ők tudnak segíteni. De járj el edzeni valamilyen küzdősportra de ha kondizol és kigyúrod magad akkor kevesebben mernek beléd kötni mivel sokkal nagyobb vagy.
2013. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vigyél fel kést és kapd ott elő... fenyegetőzz kicsit és kész, ha nem elég megvagdoshatod őket felületesen, az se rosszabb, mint amit ők csinálnak
2013. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!