Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsadóként...

Szeretnék tanácsadóként foglalkozni valamivel. Az avon, oriflame már túl elterjedt és szerintem nem éri meg már új tanácsadóként belépni. Milyen lehetőségek vannak még ezen kívűl?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 08:54
 1/3 anonim válasza:
Én 7 hónapja lettem Oriflame tanácsadó és úgy ondolom, hogy nagyon is megéri belépni.
2013. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 afonyaszirup válasza:
Szia, én már 10 éve foglalkozok az Oriflame-mel, nekem azért éri meg, mert nagyon jók a termékek, jók az árengedmények, ha valaki nagyobb értékben rendel, további akciók is vannak.Én a csoportépítéssel nem igazán foglalkozom, mert sajnos az emberek fejében már kialakult egy kép az mlm-el kapcsolatban, ami kihat a nem nyomulós, "normális" tagokra is. Én igazából úgy működöm, hogy ha valakinek kell valami, tudja hol talál. Az meg hülyeség hogy az Oriflame drága, akkor kell bevásárolni a kedvenc termékeinkből, amikor akciós. Én csak a rokonságot, barátokat látom el a termékekkel, ezzel annyi hasznot szerzek, hogy ami éppen nekem kifogy, az ingyen van.
2013. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nem akarlak meggyőzni, hogy ezek közül válassz, de ha belegondolsz, kishazánkban csak ez a kettő tőkeerős cég, ahol nem fizetsz belépési díjat, tagdíjat és horrorisztikus árú kezdő csomagot. Ha tanácsadó szeretnél lenni, olyannal kezd amit ismernek az emberek, mert a termékeiket könnyű eladni. Ha van tőkéd az előbb felsoroltakra akkor inkább saját vállalkozásba fektesd. Egyébként én is így gondolkodtam ezekről a cégekről. de kipróbáltam először az oriflamet, aztán az avon mellett döntöttem éppen azért amit az előttem szóló is említett. A köztudatban az él, hogy az oriflame drága. Nem így van, de mégis könnyebb eladni az avont.Én 2 éve kezdtem, mára 110 fős csapatom van, eladásaim után 30-40 ezer plusz bevételem, kordiként pedig 80-120 ezer. Pedig szent meggyőződésem volt, hogy ez nem kell senkinek. Vesztenivalód végülis egyikkel sincs.
2013. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!