Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Barátnőm mostanában nagyon...

A Barátnőm mostanában nagyon stesszes. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Késik neki, és ezért nagyon stesszes... olyanokat csinál mint pl.:

Ugye elköltöztünk 80 km-mel odébb... és minden második héten megyek hozzá. És addig neten tartjuk a kapcsolatot, mikrofonon. Ma későn értem haza tőle és ugye este szokott nála jelentkezni ez a hülyeség és most is "olyan" volt ezért nem akart velem mikrofonozni. Azt mondja holnap sem tud mert tanul angolra. (ezt meg is értem de utána lehetne egy 1 órára) És ma nem úgy köszönt el ahogy szokott. Már 1 hete ilyen..:/:(

Ezt is tudni kell:

Pénteken mentem vissza. Nála aludtam és ma jöttem haza. Pénteken este nem volt semmi baj, de szombat este amikor mentem volna bátyámhoz is aludni elkezdett megint "olyan" lenni. Nyafogott, hisztizett és duzzogott. Kimentem és elkezdtem sírni. Aztán bementem készülni hogy elindulok és nem szóltunk egymáshoz. Megkérdeztem hogy elkísér-e, azt mondta ige. Kimentünk az útra ő előre ment és mondta: Nekem tetszik ez hogy nem szólunk egymásoz. (és vigyorgott meg nevetett mert viccnek szánta hogy beszédre buzdítson)

Én: Jó neked...

És elkezdtem sírni. Aztán elmondtam neki hogy mi a bajom és ő nem mondott semmit.. Mondta neki hogy az zavar hogy ki teszem érte a bele, segítek neki, adok neki mindent és szeretem és én tőle nem kérek semmi mást csak azt hogy mutassa ki mit érez és ne hagyjon el. Erre azt válaszolta: "Nem kértem hogy tedd ki a beled értem."

Ez nagyon megbántott aztán egész úton erről beszéltünk. Amikor elértünk oda ahol ő vissza megy én meg tovább ott leálltunk és elkezdtünk beszélgetni. Elmondta hogy szeret és nagyon rosszul esik neki hogy ilyen volt velem meg minden... ilyenekről.. ő inkább magában tartja az érzéseit de rábírtam hogy mondja el nekem. Elmondta. Kiöntötte a szívét. ez boldoggá tett mert elmondta mi fáj neki. Mondta hogy bántja hogy ő nem foglalkozik velem, hogy fél hogyha majd barátja lesz engem elhanyagol meg ilyenek. Aztán 1 órán át beszélgettünk és az anyukája felhívta h menjen haza (mérges volt) és a barátnőm megkérte h aludja megint náluk.. és megint náluk aludtam. Aztán ma este megint ilyen és el kezdtem miatta sírni. Szerintetek ez csak amiatt van hogy késik és meg fog jönni neki? Azt mondja igen. Ti szerintetek rossz barátnő lennék?

Válaszokat előre is köszi.:)



2013. jan. 27. 22:45
 1/1 Je t'aime válasza:

Hát nem tudom... Nem kényes esetleg egy 'kicsit' a barátnőd?? Szerintem ennyire nem hangol le senkit, meg ennyire nem lesz senki hisztis, ha késik neki.

( Hacsak nem fél h terhes >.< )

2013. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!