Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes IPHONET...

Bucibuci kérdése:

Szerintetek erdemes IPHONET venni? Es ha nem akkor miert?

Figyelt kérdés

#szerinted??
2013. jan. 29. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
hát alapjáraton nem éri meg de sokan vesznek presztízsből, illetve ha nem vagy nagy technológia értő akkor is jobban ajánlott mivel hihetetlenül egyszerű
2013. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem világéletemben nokiáim voltak, nagyon szerettem mindet, de mostanában a mobilok már nem minőségre készülnek. Először én is azért akartam iPhone-t mert milyen jól néz ki meg minden. Őszintén? Nem bántam meg. Egyszerű használni. Nagyon sok előnye van a többi mobilfajtával szemben.

Viszont vannak hátrányai. Microsim kell bele, azaz kisebb sim kártya emiatt más mobilba nem tudod majd átrakni, ha váltani akarsz mobilt új sim kell majd. És net nélkül fölösleges is. +a bluetooth szart sem ér rajta.

Nagyon jól meg kell gondolni, hogy meg ér-e neked ennyit. Különben én már más telefont el sem tudnék képzelni magamnak. 2 év alatt egyszer sem volt vele semmi probléma. Én nagyon szeretem. Remélem tudtam neked segíteni:)

2013. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!