Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok japán vagy...

Hol találhatok japán vagy koreai levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nagyon jó barátok lennénk,lenne rá esély h mondjuk eljönne hozzánk egy hónapra?Fiúnak vagy lánynak írjak? 15/L

2013. jan. 31. 15:44
 1/8 anonim válasza:
Szia! Couchsurfingen próbáld meg.
2013. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönö :D
2013. jan. 31. 19:41
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem értem az oldalt.Itt mit kell csinálni vagy mi a lényege?
2013. jan. 31. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:

[link] - koreai barátkereső


Anyagi helyzettől függő, de volt már arra példa, hogy érettségi után valaki Európába jött látogatóba. Ismertem egy csajt aki európai körútra fizetett be. Eléggé zárkózottak, szóval koreairól el nem tudom képzelni, japánokat meg nem volt sok tapasztalatom (mármint fiatalokkal).

2013. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2013. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) az utolsó link nagyon bejön :) de kb. mennyi idő alatt ér oda az üzenetem,mert látom h online és mégse ír vissza ...
2013. febr. 5. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer az interpalon "leveleztem" egy koreai lánnyal. Ráírtam, megkérdeztem, nem lenne-e kedve beszélgetni, pár nap kellett, hogy válaszoljon, pedig online volt sokszor. Aztán visszaírt, hogy persze, oké, erre megint írtam neki, és azóta semmi.


A koreaiak zárkózottak, nem szívesen engednek be a köreikbe senkit, amolyan blokkjaik vannak kiskoruktól kezdve. A szüleik ismerik egymást, így nekik "kötelezően" kell kialakítaniuk azt a blokkot, már kiskoruktól kezdve, és játszani sem engedik be a többieket. Beléjük van nevelve. Tulajdonképpen ez a ne-beszélj-idegenekkel koreai változata, csak csapatban csinálják, és a velük egykorúakkal.


A japánokról nem tudok mesélni, de a legtöbb ázsiai országban zárkózottak az emberek, szóval nagy szerencse kell, hogy kifogj egy barátságos embert.

2013. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ühüm..csak azt nem értem,ha ilyen zárkózottak akk minek regisztrálnak ilyen oldalra?? :OO nekem egyik sem ír vissza,de írt nekem egy lengyel csaj :)
2013. febr. 6. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!