Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (Farsangi...

Mit tehetnék? (Farsangi táncon nem kaptam túl nagy tapsot keringő után a párommal)

Figyelt kérdés
Megvolt a farsangi főpróba, és ilyenkor mindenki ruhában táncol, és előadja kis műsorait a színpadon. 8.-os vagyok, és keringőztünk. Amikor a párok nevét bemondják, meghajolunk és mindenkinek tapsolnak. Na igen.. Valakinek jobban, és fütyülnek is. De a párom és én nem nagyon kaptunk tapsvihart. Nem vagyok sem lúzer, sem túl népszerű. Sok gyerekkel vagyok jóba az iskolából. Nagyon rosszul esett, hogy a hercegi pár nagy tapsot kapott, mondjuk ez érthető. De akkor is rossz volt.:( mit tegyek, hogy ne érezzem magamat nyomasztóan, vagy hogy többen tapsoljanak?:((( 14/L

2013. jan. 31. 16:09
 1/2 cathilina ***** válasza:
Mikor voltatok? Próbáld a táncot a műsor elejére vagy utolsó helyre kérni, akkor többen tapsolnak. Esetleg hívd meg a teljes rokonságot, dobálj csokit a melltartódból, próbálj valahogy kommunikálni a közönséggel. Vagy akár le is szarhatod...
2013. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) am egészen az elején vagyunk, másodikként megyünk meghajolni.
2013. jan. 31. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!