Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy 12...

Pichike10 kérdése:

Szerintetek ciki ha egy 12 éves lány kitomott melltartót hord? (Ne arra gondoljatok, hogy csak egy picit van kitomve, hanem arra, hogy totál, mindha már 18-20 éves lenne. )

Figyelt kérdés

#12 éves #kitomott mell..
2013. jan. 31. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cseppet sem. Na jó, egy cseppet.
2013. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.12 évesen nem azzal kellene foglalkoznod, hogy mekkora a melled és hogy úgy nézzen ki, mint egy 18-20 évesnek...
2013. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nooos én 17 vagyok, és tudom mennyire gonoszak a kis 12-13 éves "hűdenagylányok" akik túl hamar értek és nagyra megnőtt a mellük. Ha valaki ezért akarja kitömni a melltartóját (mert csúfolják, hogy kicsi a melle), tegye de gondoljon arra, hogy sokkal gázosabb ha kiderül (plusz azért 18-20 évesnek ne akarjanak kinézni mert az tényleg ciki).
2013. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ciki.
2013. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem rólam van szó, hanem egyik barátnômrôl, aki hát igen nagy zurzavarokat tud csinálni, és nagyon gyerekesen is viselkedik.


Igazából szerintem csak mivel fejletlenebb mint a tobbi lány az osztályból azért tomi ki. Mert a tobbilánynak nincs nagy melle hanem csak, hogy már agyilag fejlettebek, néhány változáson már átt estek meg ilyesmik amik ilyen korban torténnek, és ô neki még nincs ezért tomi ki-legalábbis szerintem. De kozben nagyobb is a hasa, meg totál egyik napról a másikra "nô" a melle, és már ma is próbáltuk neki elmagyarázni, hogy 12 éves mit akar nagy melleket de ô azzal magyarázza ezt az egészet, hogy ezek kényelmesek, pedig szerintem a sportmelltartó sokkal kényelmesebb. Megvannak olyan helyzetek amikor totál látni ,hogy kivan neki tomve, mert váltáskát hordott valamikor suliba és lelapult neki meg tesire oltoztunk és a melltartó a nyakában volt meg még ilyesmik. Meg kozbee olyan kisgyerekesen viselkedik.Szerintem ez egyáltalán nem normális, csak fejlettebnek akar tuni, de nem az.

2013. jan. 31. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Meséljetek neki arról, hogy nem a mellmérete teszi őt agyilag érettebbé. Ha erre meg sz*rik, akkor arról is lehet beszélni, hogyha későbbiekben (ami mondjuk nem valószínű) sem nő meg nagyobbra a melle, de még mindig kitömi elég ciki lesz ha a barátja találkozik a chipses zacskó esettel. (de erre még van vagy 4-5 éve)
2013. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez nagyon igaz.

Mondjuk az igazat megvalva nincsenek érte oda a fiúk.. De már ez az ô dolga lesz,ha nem érti meg akkor nem érti meg. Mert már elmagyaráztam neki tobbszor is, de hát mit lehet tenni ha valaki ilyen érthetetlen..

2013. febr. 2. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Cikinek ciki, de érthető. Egyszerűen ne piszkáljátok, ne tegyetek rá megjegyzést, és akkor szépen lassan abba fogja hagyni. (Illetve megnő arra a méretre a melle, amekkorát mutat, és ne fogja még nagyobbnak mutatni)
2013. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy így is úgy is kifogja tomni.. de hát nem nekem hanem neki lesz majd baja velem..
2013. febr. 5. 16:46
 10/11 anonim válasza:

ez nem kérdés a nincs semmi melle ne hordjon melltartot

ha kicsi van neki hordjon topot ennyi.nekem sincsen nagy mellem de én legalább nem tömöm ki.az olyan lányokból lesznek a k.... akik kitömik!!!


14L

2013. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!