Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el? Mivel...

Hogyan kezdjem el? Mivel kezdjek? Milyen munka ajánlott nekem?

Figyelt kérdés
Sikeres ember szeretnék lenni.Nálam a siker ezt jelenti(szép ház,egészség,szerető család,barátok,elismerés)Jelenleg 22évesen kb semmit sem csinálok.külföldre próbáltam kijutni de kb 300 email ellenére sem sikerült kikerülnöm. utána próbálkoztam olyan munkát találni amit élvezek is és ahol ki használhatom a jóképűségem,személyiségem. egy nyári élményparkba dolgoztam fél évet.nagyon sok női rajongó volt a vendégek között,az nagyon jó érzés volt:)most eljutottam oda hogy szeretnék sokat is keresni és ilyen munkákat keresgélek.ahol ha jól nézel ki aranyos vagy vannak visszajáró vendégek,sok pénz stb..de nem jutok egyről a kettőre. a sikeresség elérésében meg nem tudom mi az első lépés?honnan kell kezdeni? mivel? gondolok cég tulajdonosokra ők mit csináltak érte? hogyan? néha amikor nagyon szép házakat látok elkap az irigység ,neki miért van?miből?honnan? nekem is olyan kell,nem elégszem meg mással! de hogyan induljak el ,mivel kezdjem nem tudom?! minden nap csak ülök és nézek ki a fejemből mióta az élménypark bezárt,mert szezon munka volt.. de most már lépni szeretnék!értelmes válaszokat köszi 22/F
2013. jan. 31. 16:57
 1/1 anonim válasza:
Tanulj, b4zdmeg. Ekkora önimádó barmot ritkán látni, nagyon nincs rendben a szemléletmódod. Másnak azért van, mert keményen megdolgozott érte, nem pedig magára r3cskázott a tükörben, mert nem mindenki egy olyan f4sszopó kis g3ci, mint te.
2013. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!