Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tud erről valaki valamit?...

Bálint Misa kérdése:

Tud erről valaki valamit? Angliai csirkefeldolgozó Angliába keresünk azonnali kezdéssel csirke feldolgozó üzembe betanitott munkára nőket ill. férfiakat. Szállás biztositott. Érd;Kertész Brigitta 10-16-ig.

Figyelt kérdés

Krajecz Annamáriának kell küldeni 45e Ft-ot az első 2 heti szállásra.

Más kérdező is találkozott már Krajecz Annamária nevével, de nem kapott rá konkrét választ!

Ha valaki volt már kapcsolatban velük, kérem jelezzen!

Google nem tudott segíteni. Sandycroft-ban találtam csirkefeldolgozót, de az még nem garancia! :(



2013. jan. 31. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el...


[link]

2013. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha bedolsz neki, meg is erdemled, hogy atvagjanak. Emberek, fogjatok mar fel, hogy nem szabad ilyen allashirdetesekre jelentkezni. Kabe 5% az eselye, hogy valos, es nem ver at.

En mindenfele kozvetito nelkul jottem ki, ismeros mar kinn volt, segitett szallast keresni, nem igert semmit.

Sok embert lattam mar itt megfordulni. Lattam olyan embereket, akik csak azert hivogattak ki a csaladtagjaikat, ismeroseiket, hogy olcsobb legyen nekik a szallas. Biztos allast igertek a szerencsetleneknek, de mind megszivta. A sajat csaladjukkal csinaltak ezt, mit gondolsz ezek utan vad idegenekrol?

2013. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TheSiTuAtIoN1 válasza:

Én ugyan ezt a nevet láttam csak szállodába kerestek kisegitőket és ott is 45 e Ft-t kértek

nem szabad bedőlni neki

2013. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Meggyőztetek!
2013. febr. 2. 08:11
 5/5 anonim válasza:

Ne fizess!


Ezen a jogi fórumon írja egy illető, hogy őt ez a nőszemély, már átverte.


[link]

2014. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!