Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van bármi mód rá, hogy fülműté...

Van bármi mód rá, hogy fülműtétet áron alul, vagy valami kezdvezménnyel csináljanak?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom magam a füleim miatt... kb derékszögben állnak, nagyon látszanak benne az erek, mert elég fehérbőrű vagyok, és akármilyen göndörre csinálom meg a hajam mindig kilátszódik, hát még, ha egyenes... :/

Nagyon szeretném megműttetni, mert egy alkalom kivételével kb négy éve nem mertem emberek közé menni felkötött hajjal, ami főleg nyáron elég kellemetlen, mivel hosszú hajam van. Mindig annyira irigyeltem a többi lányon, ha felbongyizzák(konty szerű lófarok) a hajukat, és egyszer nem bírtam ki, én is megcsináltam, úgy voltam vele, hogy így kell elfogadnom magam, de szó szerint ujjal mutogattak rám és röhögtek...(és mielőtt valaki vicceskedne, nem vagyok ronda egyébként...) :/

Van bármi esély, hogy valamelyik orvossal egyezkedni tudnék, vagy maradjak még így két-három évig, mire összegyűlne annyi pénzem?

17/L


2013. jan. 31. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!