Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri írnom, vagy hülyeség?

Megéri írnom, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,szeretek írni..A tanáraim,és a családom is mindig azt mondták,hogy nem kis tehetségem van az íráshoz.10 évesen mindig írtam kitalált történeteket,amiket a tanárom szívesen elolvasott.Elkezdtem írni egy könyvet a 40. oldalon járok.Szerintetek érdemes írnom? Sokszor elképzelem,hogy kiadják..lehetséges ez?

2013. jan. 31. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Megéri szerintem. Meg ha Neked örömet okoz az írás, akkor miért ne írnád? :) Ha nem adják ki, és megírsz egy neked tetsző történetet csak úgy, akkor akkor is büszke tudsz lenni magadra:) Én is írtam, állítólag nem lett olyan jó, de szerintem akkoris királyság!!:D:D Kicsit szerintem még átdolgozom, és akkor gondoltam, hogy átírva kiadóhoz eljuttatom:) Amúgy ha jó, nem számít, hány éves vagy, tudok kiadókat, ahol ki szokták adni saját költségükre kezdő írókét:)
2013. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már hogy ők állják a kiadatást.
2013. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy pénzt kap érte vagy neki kell bele ölni 1 millát a magán kiadásba nem kis különbség.
2013. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a bíztatást :) 1.kommentelő remélem sikerül neked :))

hát nem nagyon szeretnék érte fizetni://

2013. jan. 31. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!