Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy piercing...

Mennyire fáj egy piercing szúrása? A számat szeretném kilövetni, és fel akarok készülni, mennyire lehet fájdalmas.

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart kb mire átlövik?:S

2013. febr. 2. 15:06
 1/4 anonim válasza:
mire átlövik fél perc se :D de nekem nincs ugyhogy nemtudom menyire fáj :P de kapsz érzéstelenítőt!
2013. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ajakba szúrni szoktak, nem lőni
2013. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Annyira sem fáj, mintha ráharapnál a szádra. Érzéstelenítőt nem mindenképp adnak, ki lehet bírni, hiszen ez is csak egy tűszúrás. Mint egy szuri. Az idő pedig hát lássuk csak. Leülsz egy székre, lefertőtlenítik/öblögetned kell, utána bejelölik a helyét, meglesed tükörben, visszaülsz aztán átbökik. Maga a szúrás ideje kb fél másodperc lehet, utána tompán nyomó érzést fogsz érezni, esetleg könnybelábad a szemed, főleg ha elég izgatott vagy. A piercer használhat fogócsipeszt, de nem mindenhol szokás, van aki a szabadkezi szúrást könyebben végzi el. Amikor az ékszert visszacsúsztatják a lyukba, az a tű kiszedésével egy időben történik, utána már csak golyót raknak rá és voalá, kész is. Utána még lefertőtlenítik/törlik. Persze szépen elmondanak mindent még róla. A gyógyulás alatt se fáj, bár pár napig be lesz kicsit dagadva, de nem vészesen. Nekem is csináltak már és van, én is csináltam már másnak, de gond egy szál se ;)

Bármi kérdésed lenne, privátban kérdezz ;)

Sok sikert és kitartást:


- The Blueskin -

2013. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2013. júl. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!