Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen elhanyagol a legjobb...

Teljesen elhanyagol a legjobb barátnőm sajna. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amióta ismerem ezt a barátnőmet olyanok voltunk, mint a testvérek, sülve főve együtt voltunk... minden nap taliztunk ha csak rövid időre is... aztán lett egy másik barátnője aki csúnyán össze ugrasztott minket... nagyon rossz dolgokat fogott rám (pl: kikezdtem abarátnőm párjával, lopkodtam a leveleiket a postaládából meg ilyenek, de ezeket pont, hogy ő csinálta... és engem is megfenyegetett többször is, hogy megöl, ha békülni próbálok a barátnőmmel, vagy akár csak hozzászólok vagy bármi) és ezek miatt 5 és fél hónapig haragban voltam a legjobb barátnőmmel. Aztán lebukott a barátnőm előtt és vissza kaptam őt... közben lett munkája, de ettől még ugyanúgy, mint régen minden nap taliztunk vagy beszéltünk fészen mint régen egészen 1 hónappal ezelőttig amikor egyszer csak 3 napig egyáltalán nem keresett én pedig nem tudtam semmiképp elérni. aztán írt, hogy talizzunk el is mentem bocsánatot kért, hogy nem keresett meg semmi... ezután néhány napig minden rendben volt aztán 3 hétig nem keresett megint és megint nem tudtam elérni egyáltalán... a telefonja mindig ki volt kapcsolva és fészre se jött fel, meg semmi... aztán megint jelentkezett... megint egy csomószor bocsánatot kért meg hogy ne haragudjak...itt egy hétig megint minden jó volt, és most megint nem láttam 4 napja és nem tudom elérni viszont a minap megint láttam, hogy azzal a csajjal beszélgetett aki miatt anno össze vesztünk és félek, hogy az állhat emögött az egész mögött... nagyon rosszul esik, hogy már egyáltalán nem foglalkozik velem és még rosszabb amikor látom beszélgetni azzal a csajjal... mit tehetnék?

2013. febr. 2. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne fuss utána ha ő nem keres!

Ha ez a barátnő az új ilyen gyorsan be tudott avatkozni hogy úgymond, gyanítom már rég nem olyan a viszonyotok mint ahogy azt szeretnéd.

Én most jöttem rá, hogy én meg mennyire elcsesztem! Kinyaltam a s*ggét magyarán a "barátnőmnek", elnéztem mindent neki és mostanában folyton én kerestem de magamnak sem tűnt fel annyira, csak a tegnapi beszélgetés közben. Hogy mekkora idióta vagyok hogy én mentem utána! Olyan ember után mint ő, aki egy önző dög, aki egy vad idegent is többre néz mint engem!

Te ne légy sügér! Ha te kerested ő meg csak kéri a bocsánatot mert igen sűrűn nem ér rá, akkor te se érj rá majd ha ő keres! Mondd, hogy bocsi... Hidd el nekem ezt így kell csinálni! Én már azt csinálom és én már nem érzek semmi hiányérzetet... Kiölte belőlem a barátságot.

2013. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!