Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az agyam 70%- a dalszövegekből...

Az agyam 70%- a dalszövegekből áll?

Figyelt kérdés
Hol tárolom azt a rohadt sok dalszöveget?

2013. febr. 3. 16:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ott van még az a sok olyan zene, aminek nincs szövege, de a ritmusát tudom végig :D
2013. febr. 3. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, imádok zenét hallgatni, csak németül tanultam, angolul nem, de bármilyen, akár angol zenét is, amit szeretek kívülről fújom az egész dal szövegét. De bezzeg mikor anno suliba verset vagy memoritert kellett tanulni, a felmondás másnapján elfelejtettem az összeset. Ez van.:)
2013. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az :D
2013. febr. 3. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LOLOLOL
2013. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érzelmek + ritmus + dallam + rímek = sokkal könnyebben megragad, mint amikor csak egy egyszerű verset magoltatnak veled.
2013. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!