Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dread/raszta tincs. Viselőktől...

Dread/raszta tincs. Viselőktől és nem viselőktől, pro, kontra, vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem az egészet gondoltam, csak 1et 2t.

2013. febr. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két tincsből lesz aztán az egész :D

Legalábbis nekem először 3 tincsem volt aztán 6 és most már az egész raszta.

Különben nincs vele gond, ha csak néhány tincsed olyan, én ugyanúgy mostam a hajam mint szoktam , igazából megcsináltam a tincseket aztán ennyi, nem foglalkoztam vele ( igaz lehet azt horgolni is, stb. )

Nagyon egyébként nem is látszott, mert a többi "sima" haj kb. el is takarta, szóval nyugodtan csinálhatsz/csináltathatsz. Ha mégse tetszik sincs gond. :)

2013. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap csináltam magamnak 2-t :D

Amúgy meg én is lassanként csinálom,egy-egy tincset minden héten,szépen kialakul majd :))

Figyi,ha tetszik akkor hajrá,mindent bele,semmi se tartson vissza,én is annyit gondolkodtam rajta,utána tegnap unatkoztam,hát mért ne csináljak :D És ne hagyd magad befolyásolnia sok tévhitnek,NEM büdös és NEM tetves és MEG LEHET MOSNI(bocsi,ezt azok kedvéért,akik szerint koszos,büdös és tetves...)

Szóval hajrááá ;)

15/l

2013. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok, az egész hajam raszta volt, de munka miatt megszabadultam tőle, levágtam és kibontottam, egy emléktincset pedig tarkónál meghagytam, hajmosásnál igyekszem csak minden 2. 3. alkalommal a többihez hozzá fogni, egyébként kihagyom.
2013. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó előtti: Milyen technikával csináltad magadnak?:D
2013. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is 3 tincsem van,meg 1 makramé fonatom,és majd szeretnék raszta lenni.
2014. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!