Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani nekem pár...

Valaki tud mondani nekem pár fájdalom mentes gyors halál okait?!

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Okai lehetnek szakítás, pénzügyi gondok, családi problémák, betegség.
2013. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végkimerülésig főzés, mosás, takarítás, láss neki!

Vagy halálra szexeled magad.

2013. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

regenyt vagy novellat irsz? lehetnel alapossabb, mint hogy megkerdezed a gyakorikerdesen;)


szivizom leallas. altalaban nem tudni miert van, talan genetiakai rendellenesseg. egeszseges sportolok is hirtelen osszerogynak akar, mint a babu.

2013. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most fajdalom mentes gyors halalra keresel megoldast/ arra vagy kivancsi miert lett ongyilkos valaki. Az elsore tippelek. Agyonaltatozni mar nem tudod magad mert mar olyanok az altatok hogy barmennyit szedsz belole nem halsz meg. Szerintem fajdalom mentes halal maximum az lehet ha fejbelovod magad. Bar senki sem tudja,fajdalmas-e.. Ezt az onsajnaltato kerdest istenem:D Nezz szembe az igazsaggal,ugyis te vagy a hibas.
2013. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!