Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes idézetek? (többi lent)

Eveer kérdése:

Szerelmes idézetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

arról szeretnék vmilyen idézetet vagy versikét,hogy van egy fiú,akivel régen nagyon szerelmesek voltunk,de ő egyik napról a másikra elhagyott.és azóta alig beszél velem. időnként felbukkan és akkor mintha mi sem történt volna kedves velem,azt mondja,hogy hiányzom neked,jóban akar velem lenni.. és nekem ez rossz,mert nagyon összezavar,hiszen tőle jobban még soha senkit nem szerettem.

(nem vagyok már szerelmes belé,egyszerűen csak rossz ez az egész.)

tudnátok nekem erről vmilyen idézetet??

előre is köszi:)



2013. febr. 7. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
" Hozzám csak akkor térhetsz vissza, ha megtisztulsz, ha kiégeted magadból önző szenvedélyeidnek káprázatát, ha megéled minden vágyad csődjét, ha rájössz arra, hogy rajtam kívül csakis álmokat hajszoltál, és méltatlanságokat öleltél! "
2013. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer ezt írtam egy fiúnak aki visszaakarta könyörögni magát hozzám. De erre megsértődött. De én csak nevettem. :)
2013. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!