Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez itt a GyK-n,...

Miért van ez itt a GyK-n, hogy az emberek nem akarnak ékezetes betűket írni? Csak engem frusztrál ez?

Figyelt kérdés
Írnak egy oldalt ékezet és pont nélkül, én meg hámozhatom ki, hogy mit akarna tudatni a többiekkel!
2013. febr. 9. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan telefonról nyomják és nem tudnak/akarnak ékezettel vesződni.
2013. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert tucsoook! :D
2013. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1. Telefonról vannak (mint most én is)

2. Angol billentyüzetkiosztásuk van.

2013. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. Telefonról vannak (mint most én is)

2. Angol billentyüzetkiosztásuk van.

Én ki szoktam tenni az ékezeteket telefonról de azért nem írok méllyenszántó válaszokat.

2013. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is téléfónról vágyók
2013. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom. Engem is zavar. Az pedig nem lehet kifogás, hogy valaki telefonról ír. Én is onnan írok! (Nem jó a számítógépem, már 3. hete.)
2013. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemet billentyüzetem van, vannak ekezetes betüim, de mire bepötyögöm öket, az egyszerüen tul sokaig tart. :)

Amugy sztem ritka az olyan, amikor egy szot csak az ekezet hianya miatt nem lehet ertelmezni. Engem sokkal jobban zavar, ha valaki irasjeleket nem hasznal. Csak ir, ir, vesszö, pont meg minden egyeb jel nelkül...

2013. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!