Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szobám nem valami szép, és...

A szobám nem valami szép, és nem tudok vele, mitcsinálni valami ötlet?

Figyelt kérdés
A szobám szine rózsaszin és piros,a sarkoknál potyog a fal,engem nagyon idegesit.De az a gond hogy vannak 1-2 olyan cuccaim,amik már legallab 20évesek! Ilyen pl:a éjjeli szekrényem is,meg a TV asztala is,fából készültek,és már kopottak.A többi barátaimnak olyan jó a szobájuk,szépek a szinek,jó cuccok,nekem meg semmi extra cuccom nincs.Nem tudtok valami ötletet hogy hogyan tegyem, "menőbbé" a szobám?
2013. febr. 9. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Van egy nagy óriáslegyezőm is, zöld-fehér mintákkal, az falon nagyon jól tud mutatni. mondjuk nekem a falnak van nekitámasztva, de így is jó, mert pont úgy jön ki, hogy jól mutat. Van egy párologtatós állványom is, királykék színű. A függönyömre meg színes lepkék vannak csiptetve. Apukám asztalos, úgyhogy a bútor kérdés meg van oldva, szép tölgy bútoraim vannak. :)
2013. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szép a lila is, de a színválasztásnál figyelembe kell venni a szoba méretét, mert ugye pl egy sötét szín nem jó egy kis helyiséghez. Vigyázni kell ne legyen túl sötét a szín. De ha sötét is lenne, akkor tanácsos valamivel kompenzálni pl a két szemben lévő fal sötét, egyforma színű, a másik kettő pedig egy világosabb árnyalat.
2013. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ez a szín nagyon,megfogott! 

[link]

2013. febr. 9. 16:21
 14/20 anonim ***** válasza:
szép szín, csak lehet, hogy ha a egész szoba ilyen lesz az már túl sötét lesz. Vigyázni kell. Én egyszer jártam rosszul egy kék árnyalattal. Olyan lett a szoba mint egy kripta. De ki lett javítva utána, minták lettek a falra festve sárgával. :)
2013. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A szobám elég nagy. Szóval egy sötét szin szerintem,nagyon illene:) De milyen mintákat tegyek,és milyen színű legyen a minta?:D
2013. febr. 9. 16:25
 16/20 anonim ***** válasza:
Fú nekem amúgy ebből a színből kéne egy díszfüggöny két oldalra, de amúgy az már nem is divat de tetszik.:) Mintát nem muszáj, csak ha szeretnél. De nekem muszáj volt. :)
2013. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De ha ezt a színt választod, ehhez tanácsos világosabb bútor.
2013. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Meg a függönynek is inkább világosnak kéne lennie. Mondjuk fehér alapon valami lila mintás függöny. De csak egy ötlet. :)
2013. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen a bútor az világosbarna,szinte már fehéres.Spagetti függönyt nemrég vettem, fehérszinűt,és csillogós minták vannak benne.Én a mintát nagyon akarom,mert szerintem feldogja ezt a szint,egy fehér minta.
2013. febr. 9. 18:35
 20/20 anonim válasza:
A rózsasín és a piros egyben nem összhangos! A rózsaszín és a fehér az gyönyörű! Próbálj meg a rózsaszín faladra fehér keretes képeket rakni,rengeteg fehér cserepes virágokat az ablakodba,És valami lágyabb színű függönyt választani:pl fehér vagy fehér rózsaszín keverék függönyt ne legyen rajta olyan sok minta! Az ágyadat azt mindig ágyazd be és ne csak úgy dobáld a cuccaidat hanem tegyél bele apait anyait!Vegyél soksok díszpárnát nagyon olcsót kaphatsz az ikeában, és valami kis semleges színűhuzatot tegyél rá! Az ágyazást így csináld.:az alvós párnáidat tedd el a szekrényedbe és a takarót is! Vegyél egy szép rózsaszín pokrócot amit majd ráterítesz az üres ágyra! Majd a szép díszpárnáidat legalább 3-4 legyen belőlük tedd oda ahova az eltett párnáidat szoktad!A tévés szekrényedet is fel tudod dobni némi dögös terítővel és a éjjeli szekrényt is! A kopott falra tgyél rengeteg posztert valami kifinomúltabbat ne legyen annyira durva! Egyenlőre ennyi tanáccsal tudlak ellátni!
2013. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!