Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatnám meg mozgatni...

Hogy tanulhatnám meg mozgatni a csipőmet? 15/L

Figyelt kérdés
Nem nagyon járok egyébként olyan helyekre ahol kéne,csak zavar.Múltkor voltam egy barátnőm házibuliján és táncoltunk.És minden lány tudta,próbálták megtanítani nekem is de nem ment sehogy.Meg táncolni se nagyon tudok,mármint én csak lépegetek vagy hogy mondjam a zenére,de olyan mintha csak oda-vissza sétálnék.

2013. febr. 10. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Probalj a csipodre koncentralni, a zenet viszont erezni kell... engedd el magad!
2013. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem túlságosan rágörcsölsz csak érezd jól magad és táncolj úgy ahogy jólesik: )) ha viszont nagyon zavar, akkor az youtube-on biztos találsz olyan videókat amik kifejezetten ilyenfajta táncolásra tanítanak: )
2013. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én se tudom, pilatesen szembesültem vele... jó ciki volt, aki tartotta azt hitte, direkt nem csinálom a gyakorlatott, közben egy frászt. Nem tudom mozgatni én se, de a legkisebb mértékben sem :D vannak rá gyakorlatok, hogy ne legyen így beállva.
2016. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!