Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Nagyon fontos, mit...

Segítség! Nagyon fontos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
fizika témazáró..csalás 3as helyett 4-est mondtam be és a füzetet hazavittem és úgy tettem mintha elvesztettem volna eddig nem volt semmi baj de a hetesek dogánál nekem a tz füzetet adták ide amit újra írtam 4-esre és a tanárnak mondtam h nekem ezt adták ide és mondta h nekem nem volt emg a tz füzetem? mondtam neki h aha és most néztem h meglátná a tanár h nem az ő írása ha javítaná az új tzt.Ha a hetesek nem azt a hülye füzetet adták volna most nem lennék ekkora szarban.Most nem tom mit tegyek..bevittem egy üres füzetet annak a helyébe .. de arra már alibit nem tudok kitalálni.mit tegyek?

2013. febr. 12. 14:44
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Viseld a következményeit.
2013. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólóval... Nem jobb lett volna bediktálni a hármast és aztán javítani órán, mint ezt csinálni? Szerintem valld be a tanárnak, mert ha Ő jön rá csak rosszabb lesz.
2013. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ht kitaláltam a füzetesre alibit ami lehet megállná a helyét xd de am ezzel kvára nem nyugtattok meg h valljam be -.-...
2013. febr. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!