Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baromi nagy hülyeséget csinált...

Baromi nagy hülyeséget csináltam és összevesztem a legjobb barátnőmmel! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pénteken hárman (hárman legjobb barátnők) mentünk el vivihez (az a barátnőm akivel összevesztem).És út közben beszélgettünk.Mint mindíg.Aztán ő felhozta a volt barátomat és onnantól kezdtünk veszekedni.Tami (a másik lb-m) meg csak állt ott és ugye nem tudott meg se szólalni.Néha meg próbált beleszólni,hogy hagyjuk abba.Egészen vivi házáig veszekedtünk és ott meg már annyira benne voltunk a vitában,hogy egy csomó mindent kimondtunk amit addig magunkban tartottunk.És amikor meg odakiáltottam neki,hogy "te bármit megvehetsz és még ráadásul jól is nézel ki meg népszerű is vagy!" és ott ő teljesen lefagyott és a szemei könnyesek lettek.És már akkor megbántam,hogy olyat mondtam neki.És erre én megfordultam és elindultam haza.Aztán meg amikor az útkereszteződéshez értem,ott álltam egy ideig aztán visszafordultam,hogy bocsánatot kérjek.És akkor láttam,hogy vivi sír tami vállán.Akkor láttam először sírni.És soha többé nem akarom mégegyszer sírni látni.Borzasztó rossz volt!És ahogy odaértem elkezdtem magyarázkodni meg bocsánatot kérni.Ő meg sírva magyarázott nekem.Végül ő azt mondta,hogy megbocsájtott,mert tudja,hogy milyen vagyok (hülye,szétszórt,dilis,vicces,buta,rendes...ezeket mondta).És aztán meg bementünk hozzá és megnéztünk egy filmet.Persze tudtam,hogy még mérges rám,és várja,hogy valami naggyon nagy dologgal kérjek tőle bocsánatot.Ma meg facebookon vivivel meg gáborral (vivi legjobb haverja fiúk közül,meg az enyém is) és megkérdeztem gábort,hogy miért nem járnak vivivel,mert tudom,hogy gábornak tetszik vivi,vivinek meg tetszi gábor.És gábor ezt megírta vivinek,és aztán meg vivi teljesen kiakadva írta nekem,hogy mi bajom van.És akkora egy marha vagyok!


Valahogy szeretnék vele kibékülni,hogy minden ugyanolyan legyen,mint régen,amikor még nem volt exem se meg nem veszekedtünk ennyit (mert amikor dáriusszal jártam,akkor is egyfolytában veszekedtünk).

Mit tegyek?Teljesen tanácstalan vagyok és mással nem merek erről beszélni,mert mindíg azzal szoktam kérkedni,hogy nekem milyen jó,mert ilyen barátnőim vannak,és ez igaz is,mert tényleg jó,csak a leges legjobb barátnők nem szoktak összeveszni!Akkora egy barom vagyok.


Segítsetek!Mit tegyek?


14/L


(és bocs,hogy ilyen sokat írtam és bocs azért is,hogy ennyire zavarosan meg ennyire sokszor mondogattam,hogy barom vagyok (ami igaz),szóval bocs.)


Csak rendes tanácsokat kérnék.Akit nem érdekel vagy nem tud rendes kommentet írni,az ne írjon!



2013. febr. 12. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
beszéjj vivoval hogy sajnálod és bocsánatot kérsz meg minden...ugyse lesztek haragba gyereklkorba igyvan haragba vagytiok 10 perc mulva ujra hawerok!!!! (okosabb és normálisabb kérdést akarok nem ilyen szűzku.vákat akarok hallgatni!!!!!! 14uristen övsztem mostan mit tegyek? Hon élsz te???? uristen )
2013. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy csak értelmes válaszokat kérek!Ha nem érdekel a kérdés,akkor minek válaszolsz rá??És te egyáltalán nem ismered vivit.Nem olyan könnyű vele kibékülni.(na jó,az most hülye érv volt...) Szóval minek írsz olyan kérdésre választ,amire csak ilyen baromi okos választ tudsz adni?Még én vagyok szűzk**va...ismernéd az osztálytársamat...
2013. febr. 12. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Na Idefigyej tekis ringyó egy 14éves lány nebeszéjjen velem ilyenhangon!!Mit Képzelsz? Mondtam hogy ebben én nemtok segiteni neked kell vmi nagyonjódolgot kitalálni pl ha csak te álsz mellete megvéded h lássa hogy te nyicc feléstb...am járhatok vmelyikőtökkel már a beszélgetésed is felizgat!
2013. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
ja én 15 vagyok hoppá XD
2013. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

?? O.o ??

Te valami nagyon nagy barom lehetsz...

2013. febr. 13. 07:02
 6/11 csingilingg84 ***** válasza:
100%

Szia!


Mikor 13 éves voltam, én is csináltam hasonló hülyeséget. Nagyon pocsékul éreztem magamat, és persze szégyelltem is. Fél évig tartott, míg kibékültünk. De ha akkor nem vesztünk volna össze, most nem lennénk ilyen jóban. Biztosan megbékül egy kis idő után, várj türelmesen. :)

2013. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hat kerj bocsanatot es allj ki mellette... En is nem reg osszeveztem az lb-mmel... Bocsanatot kertem tole vagy 100x de nagyon bunko volt... Teljesen magam alatt voltam hogy mit csinaltam .. Aztan rajottem hogy nem hibaztatom magamat.. Bocsanatot kertem meg minden de o nagyon bunko volt velem es nagyon megbantott... De aztan tul leptem rajta es aztan meg kibekultunk... Nem volt igazi bekules... Meg most sem vagyunk tul joban.. Ilyenkor tudja meg az ember hogy kik az igaz baratai... Hidd el egy fiu sokal jobb lehet....
2013. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez hülyén hangzik s nem igazán segít neked de hidd el csak te tudod hogy hogy kérhetsz tőle bocsánatot.Csak az tudja hogy mitől lágyul meg a barátnője szíve aki ismeri a barátnőit.Közösségi oldalon soha ne kérj tőle bocsánatot,De meglephetnéd valami széppel nem arra gondolok hogy te készíts valamit s nem is arra hogy vegyél neki valamit.Én arra gondolok hogy valami kreatív dologgal állj elő aminek örülne!!!!Bármi ami csak eszedbe jut légy kreatív!!!!Tudom....nem biztos hogy ez a válasz hasznodra vált,de szerintem ebből is lehet tanulni.
2013. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
merte nemleheccbarom?? öszvesztél oszt itt nyaliskocc h segicsek ! hátbszod in nemtok segiteni nekedkell megoldani! majd kibékültök viddel bulizni pasik sörök minden osztán hoppá ujra bnőők!!! és nemvagyok barom én egy jókiállású fiatalember vagyok uriember!! bmw-m van neked meg csak 1 barátnődd xd már azsincs xd lol
2013. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nyalj bele a puncijába.
2013. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!