Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szétszedni egy B...

Macintosh kérdése:

Hogyan lehet szétszedni egy B CORSA középkonzolt izzócsere miatt?

Figyelt kérdés
Eddig eljutottam addig, hogy a belsô levegô keringtetés (oldalcsúszka) hosszúkás takaróját kipattintottam és mögötte a 2 csavart kicsavartam. Ezután a levegôterelô lamellák között benyúlva kicsavartam a 2 rejtett csavart. Ki tudtam húzni az egész középkonzolt, de itt akadtam el, mert nem tudom szétválasztani a külsô (fekete) burkolatot a mögötte lévô fehér alaptól. Ha tudja valaki segítsen légyszi! :) Köszi

2013. febr. 14. 11:27
 1/1 anonim válasza:

Le kell szedni a tekerentyűket, a két szélsőt csak lehúzod, a középső (ventilátor) kapcsolót kihúzod 3-as állásban alul van egy luk azon benyúlsz egy csavarhúzóval, és úgy húzod le. Bovdeneket leakasztod - jegyezd meg melyik hol volt - így ki tudod venni

Hátul még van két csavar kicsavarod... onnan már menni fog.

2013. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!