Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Péntek este van, és én unatkoz...

Péntek este van, és én unatkozok. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
A szobámba rend van,már vacsoráztam,a TV unalmas,netet nem birom,rajzolni nem szeretek,és semmi olyat ami kézműveskedés,leckém már kész.Mást mit tudok csinálni,a netem lassú,nincs egy játékom se amivel tundék játszani,és amúgy se szeretek.Valami ötletet kérek,hogy mit tudnék csinálni? Előre is köszönöm.:) 12/L
2013. febr. 15. 20:06
 1/6 poet1 ***** válasza:
100%
olvass egy jó könyvet.
2013. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poet1 ***** válasza:
100%
hogyhogy nincs játékod?
2013. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
nézz meg egy filmet online. Vagy olvass, vagy írj egy történetet. Vagy írd meg a házid, akár azt is lehet :)
2013. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Marci024 ***** válasza:
Hát a leírtak szerint elég siralmas a helyzet. Én a helyedben néznék valami jó filmet, vagy csak lustálkodnék, mert hát péntek van, és fárasztó volt a hét. :) Vagy rajzolj. De a legjobb az lenne, ha fognád magad, és szépen aludnál. :P
2013. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,de nem tudnák aludni.Azért nincs játékom mert,utálok játszani online vagy cd-s játékon. :)Még kérek válaszokat:)
2013. febr. 16. 07:03
 6/6 anonim válasza:
Ha tényleg semmi más dolgod nincs,akkor ajánlom figyelmedbe a helyesírási kéziszótár használatát (*tudnák*). Amúgy elég szomorú,hogy 12 éves létedre ennyire unatkozol,ha nagyon nem tudsz mit kezdeni magaddal,akkor valószínűleg anyukád szívesen venné,ha pl. kisöpörnéd a házat vagy ha van tesód,akkor neki segíts tanulásban,pakolásban vagy csak beszélgess egy jót valamelyik családtagoddal... Bocsi,nem tudok hirtelen mást mondani,eléggé kibuktam,hogy ennyi idősen nem tudsz magaddal mit kezdeni.. 14/L
2014. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!