Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni? 15/L

Mit lehet ezzel kezdeni? 15/L

Figyelt kérdés
Mikor hazajövök iskolából semmihez nincs kedvem,de a hétvégéken sem.Tanulni az utolsó pillanatban tanulok,mikor már muszáj a dolgozatokra de akkor is csak addig hogy kettes mindenképp meglegyen.Néha eldöntöm hogy reggel pl:kivasalom a hajam,picit kisminkelem magam.De végül mindig csak az lesz hogy lefürdök,felöltözök,fogat mosok,megfésülködök és ennyi.Eldöntöttem sokszor hogy mondjuk hétvégén gitározom/kiszedem a szemöldököm/rajzolok/sétálok vagy akármi,de sosem tudom magam rávenni semmire,egyszerűen nincs kedvem ahhoz sem amihez nem olyan rég volt.Reggelente csak azért kelek fel mert iskolába kell mennem,meg hát amúgy sem tudom átaludni az egész napot.Nem lustaság mert ha valaki megkér valamire akkor megcsinálom(nem lenne muszáj,mert csak kéri de nem haragszik ha nem szoktam).De nekem önmagamtól semmihez nincs hangulatom,mindent megcsinálok amit kell,de semmi más,kb mint egy robot.
2013. febr. 16. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok vele.

R2D2

2013. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ird le papirra amiket meg akarsz csinálni és ragaszd ki az ajtódra, aztán pipálgassad szépen kifelé ami megvan
2013. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdjél el videójátékokkal játszani
2013. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!