Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köteles-e a dolgozó évente...

Köteles-e a dolgozó évente megujitani a szakvizsgáját?

Figyelt kérdés
Vasúti kocsivizsgáló a szakképesítésem.Az volna a kérdésem, hogy köteles vagyok-e a vizsgámat amit a szakmunkásképzőben szereztem évente megismételni? Értem ezt úgy, hogy a vizsgáimmal minden rendben van de a cég kötelez minket a dolgozókat, hogy évről-évre megismételjük ezt a vizsgát. Ellenben én nem rég hallottam egy törvényről mely arról szolt, hogy a dolgozót nem lehet kötelezni a megszerzett szakvizsgájának évenkénti megismétlésére.Erről szeretném kérni a véleményeteket és ha létezik a feljebb említett törvény akkor megköszönném ha valaki tudna egy linket küldeni, amin megtalálhatom ezt a törvényt. Segítségeteket köszönöm!

2013. febr. 16. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valamire kötelez a cég, akkor az feltétele az ottani munkának a céges szabályzat szerint...
2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!