Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemsokára lesz egy zongora...

Nemsokára lesz egy zongora fellépésem a zene iskolámba és hát olyan problémám van hogy rettenetesen stresszelek remeg a kezem lábam És nem tudom hogy mitcsináljak hogy ne izguljak ennyire? Van valami gyógyír a sterssz ellen?

Figyelt kérdés
Pedig sokat gyakorlok dehát annyira remeg a kezem hogy elrontom.

#stressz #Zongora fellépés
2013. febr. 18. 14:57
 1/4 anonim válasza:

szerintem lazulj el, kiállsz legfeljebb elrontod, de az sem nagy gond, hisz nem tudom hogy hány éves vagy, én 13, és már 7 éve dobolok dobolok, de eddig még soha nem izgultam:)

Ha nagyon izgulsz igyál egy kis zöldteát:))

2013. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amugy én is 13 vagyok! De egyszerűen nem tudomkezelni ezt a stressz helyzetet de a zöldteát kipróbálom :)
2013. febr. 20. 17:39
 3/4 anonim válasza:
jólvan:DD
2013. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Képzeld el a jelenetet csukott szemmel, de úgy, hogy teljesen nyugodt vagy és gyönyörűen játszol. A tanárok mosolyognak, a szüleid (ha mennek) mosolyognak, te pedig magabiztosan játszol. Ezt csak annyit csináld, hogy jólessen, ne erőltesd, de mondjuk minden este lefekvés előtt elképzeled, vagy csak időnként, amikor eszedbe jut. Amikor gyakorolsz, akkor is csinálhatod ilyet, hátha összekapcsolódik a két érzés a fejedben és akkor a vizsgán is olyan lesz.
2013. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!